World Class

08.06.2010 14:06

   Ve fitness centru World Class je lidské tělo považováno za skutečný chrám a cvičení je tu chápáno jako něco více než jen cesta k atraktivním tvarům.

    World Class International je špičkovou evropskou sítí fitness center nabízejících kombinaci nejkvalitnějších posilovacích přístrojů, uživatelsky přívětivých a bezpečných služeb a tréninkových lekcí a vřelé, avšak profesionální atmosféry. V posilovnách World Class pracují mezinárodní trenéři, kteří vám ochotně pomohou nalézt ty nejlepší cvičební postupy pro vaše tělo - váš chám. 

     Ústředí řetězce World Class International se nachází ve švédském Stockholmu a jejich provozovny naleznete po celé Evropě i v oblasti Středního východu. V Praze sídlí celkem tři posilovny World Class: luxusní World Class Health Academy se nachází v pražském centru a nabízí osobní trénink, posilovnu, kardio, Schwinn cycling, bazén, vířivku, saunu, masáže, solárium a hlídaní dětí. World Class Wenceslas Square je největším fitness centrem World Class v Praze s více než 1500 m2 na třech podlažích a svěží energickou atmosférou. World Class Wenceslas Square nabízí individuální i skupinové lekce, posilovnu, kardio, Schwinn cycling, saunu, masáže, solárium a relaxační zónu. Třetí pobočka se nachází přímo uprostřed jednoho z pražských business parků, díky čemuž se jedná o ideální lokalitu pro všechny ty, kdo si chtějí zacvičit ráno, než jdou do práce, či večer po práci. Fitness Center Chodov nabízí individuální i skupinové lekce, posilovnu, kardio, Schwinn cycling, saunu, masáže a solárium. Pokud chcete co nejlépe pečovat o své tělo, fitness centra World Class jsou tu právě pro vás. 

 

     World Class patří v Evropě k předním poskytovatelům špičkových fitness a wellness služeb. Společnost World Class byla založena roku 1983 ve Švédsku předním švédským atletem Ulfem Bengtssonem, jehož krédem bylo propojit fitness strategii profesionálních sportovců s potřebami moderně žijící společnosti. Proto se stal World Class od samého začátku volbou číslo jedna pro lidi toužící po vysoce kvalitních fitness službách a to hlavně díky moderním a pohodlným prostorám, špičkovým strojům, skvělým trenérům a instruktorům a bezkonkurenčním vědomostem. I profesionální sportovci dnes vědomě využívají značku World Class.

     

     World Class nyní představuje rozsáhlou síť špičkových health klubů působících ve více než 10 zemích, která se může pochlubit 60 000 aktivními členy po celém světě. Word Class není klub pro každého: jsme tu pro ty, kteří vyžadují a ocení profesionalitu a vysoký standard služeb. Naším hlavním cílem je na základě inovativního přístupu, zkušeností a luxusního klubového prostředí vytvořit atmosféru, která inspiruje všechny členy World Class k dosažení vytyčených fitness cílů. Kombinace vysoce kvalitních fitness služeb a individuální přístup k jednotlivým potřebám našich zákazníků je pro nás naprosto typickým rysem celého konceptu World Class.

https://www.worldclass.cz/

https://www.youtube.com/watch?v=sOYVyG8yffc